To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

123
Jurajskie Biotopy 2014 - naszym okiem

Aloha...

Można by dużo pisać, ale po co Big Grin Jak w organizacji czegoś, swoje łapy macza Kodi, to musi wyjść coś niezwykłego.

Pomysł organizacji konkursu akwariów, które są układane z tego co można znaleźć wokół był popieprzony na maksa, ale zabawa był przednia, a organizacja jak zwykle.... Big Grin
Z naszej strony, forum reprezentowali: Paniena, Juras, Hahar, Kalina i ja. Zespół aranżacyjny tworzyli: Juras, Hahar, ja,a wspierała nas Kalina z Rodziną.
Paniena została naszym przedstawicielem w jury. Ale o tym sama napisze jak będzie chciała Smile

Zaczęło się miłą kolacją zapoznawczą w sobotę w centrum dowodzenia, czyli Jurajskim Grodzie z bardzo miłym właścicielem, Panem Zbigniewem. Przy okazji wielkie podziękowania i za przyjęcie i za dużą dozę tolerancji, dla naszych zachowań Big Grin

[Obrazek: 01_zps1a7c86b9.jpg]
Główny organizator na pierwszym planie Big Grin Dzięki Kodi za wszystko Smile

[Obrazek: 02_zps1ee92bee.jpg]

[Obrazek: 03_zps53818cfc.jpg]

[Obrazek: 04_zps69c715fa.jpg]

Następny dzień, to już była realizacja naszego zadania związanego z konkursem.

[Obrazek: 05_zpscb2746ec.jpg]

[Obrazek: 06_zps6ce34752.jpg]

[Obrazek: 07_zps4989d789.jpg]
Był pomysł na złapanie kaczki do akwarium Big Grin

[Obrazek: 08_zpsbbed46b3.jpg]
Oczywiście organizator zadbał o równe szanse uczestników co do wielkości szkieł Big Grin

[Obrazek: 20140920_124336_zpsd1b822fb.jpg]
Trzech tenorów.....czyli co ten cholerny KODI wymyślił i co z tym fantem zrobić Smile - zdjęcie wyrwane z gardła Floridzie Big Grin

[Obrazek: 09_zps4b369430.jpg]
Pełne poświęcenie Jurasa z nogami w pijawkach Smile

[Obrazek: 10_zps740c0275.jpg]
Robin Hood też wyszedł z lasu....a może to Hern był? Smile

[Obrazek: 18_zpse992b9c2.jpg]
To był jednak Bob Budowniczy Big Grin

[Obrazek: 11_zpsb82f041d.jpg]

[Obrazek: 12_zpsa4fa6bba.jpg]

[Obrazek: 13_zps499f7000.jpg]

[Obrazek: 14_zps2db2c35a.jpg]

[Obrazek: 16_zpsa560e672.jpg]
Nasze życie w akwarium Big Grin

[Obrazek: 17_zps43e7bdb9.jpg]
Z daleka.

[Obrazek: 19_zps74586803.jpg]

[Obrazek: 20_zpsa3f87cef.jpg]
A tu znajdźcie sami nasze szkło Big Grin

[Obrazek: 21_zps6a5b9114.jpg]
Inni też walczyli dzielnie, wylewając potem wodę z butów.

[Obrazek: 22_zpsf4e32da6.jpg]
Szkło Zafiry....serdecznie pozdrawiamy!

[Obrazek: 23_zps16b6e72e.jpg]
Jury też się nie opieprzało i doglądało szkieł z bezpośredniej odległości.

[Obrazek: 24_zps0ab2361d.jpg]
Piknik Smile Jury ocenia Zafirę Smile

Impreza super. Dzięki Kodi i wszystkim którzy uczestniczyli w organizacji!

Dopowiem, że sobota zakończyła się imprezą taneczno-wokalną i bardzo konkretnym pokazem sztucznych ogni.

Dziękuję za mile spędzony czas.

Impreza była super- dziękuję organizatorom za wszystko. Smile
Kilka fotek z mojego aparatu :
[Obrazek: UYetpp.jpg]
[Obrazek: alzxRd.jpg]
[Obrazek: 68N3BA.jpg]
[Obrazek: 9aLC8O.jpg]
[Obrazek: yHJnyz.jpg]
[Obrazek: CJOYF7.jpg]
[Obrazek: re3kwM.jpg]
[Obrazek: RMsn6f.jpg]
[Obrazek: vzsxsm.jpg]
[Obrazek: d8eizT.jpg]
[Obrazek: lTVwo3.jpg]
[Obrazek: 20hW8B.jpg]
[Obrazek: Yd7A3H.jpg]
[Obrazek: mRQUjA.jpg]
[Obrazek: N1TioQ.jpg]
[Obrazek: Y174zQ.jpg]
[Obrazek: n6VSK2.jpg]

No więc...

na zaproszenie Kodiego na imprezę zwaną Jurajskie Biotopy 2014 wybrała się reprezentacja forum w składzie: Mystik, Juras, Hahar, Kalina i moja skromna osoba Big Grin

Impreza była spotkaniem integracyjnym połączonym z konkursem na aranżacje akwarium. Niestandardowo zorganizowanym w terenie.
Do wykonania aranżacji każda ekipa miała wykorzystać to co ją otacza czyli było dość hardcorowo Tongue

Reprezentacja AquaREBELS, która podjęła się tego wyzwania to: Juras, Hahar i Mystik. Jestem z Was chłopaki, swoją drogą, bardzo dumna Big Grin

Kalina zajęła się robieniem jak najbardziej kompromitujących zdjęć (na które niecierpliwie czekam) Big Grin

Jak już wspominał Mystik, ja zajęłam się przekupowaniem sędziów wkraczając w ich szeregi Big Grin

No więc sobotni dzień rozpoczęliśmy oficjalnym powitaniem organizatora,
[Obrazek: 1.jpg]

po którym mieliśmy przyjemność wysłuchania prelekcji Błażeja Bernera (3runer) na temat akwarium biotopowego

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

po prelekcji przyszedł czas na losowanie stanowisk konkursowych. Rebelianci wylosowali stanowisko D jak......... debeściaki, hahaha Big Grin

[Obrazek: 4.jpg]

no i nas zawieźli na miejsce. mi szczęka opadła.

[Obrazek: 5.jpg]

Chłopaki wzięli się do roboty a ja krążyłam i podglądałam. W międzyczasie florida_blue zabrała mnie na wycieczkę, za którą bardzo jej dziękuję Big Grin

no to po kolei tak jak wyniki konkursu się ułożyły:

I miejsce: akwariumonline.pl Big Grin
[Obrazek: 11.jpg]

II miejsce: AQUAREBELS!!!!! Big Grin
[Obrazek: 8.jpg]

[Obrazek: 6.jpg]

[Obrazek: 7.jpg]

[Obrazek: 13.jpg]

III miejsce: Podwodne Ogrody Big Grin
[Obrazek: 12.jpg]

[Obrazek: 14.jpg]

[Obrazek: 15.jpg]

IV miejsce: podforak.pl Big Grin (przepraszam za brak zdjęcia gotowego akwarium ale padły mi baterie. można zobaczyć w relacjach innych użytkowników)

[Obrazek: 10.jpg]

[Obrazek: 9.jpg]

Impreza okazała się baaardzo udana. Wieczorem wszyscy spotkaliśmy się żeby wspólnie się bawić.
Zapewniono nam atrakcje w postaci profesjonalnego pokazu tańca, pięknych sztucznych ogni oraz wieczoru tanecznego przy karaoke. Tongue Big Grin

Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ wszystkim za świetną zabawę i niezapomniane wrażenia Big Grin

Trochę od nas Blush

FOTORELACJA FAAJ

[Obrazek: 40.jpg]

Fotorelacja z konkursu "Jurajskie biotopy 2014" :
http://www.akwa-mania.mud.pl

Skocz do:

Browsing: 1 gości